4590R-123J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4590R-123J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 6.07A 18 MOHM TH
Dataark: 4590R-123J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4590R-123J
Varenummer 4590R-123J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 6.07A 18 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 39505 pcs Datablad 4590R-123J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4590R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 4590R-123J 500 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Wirewound Inductor 6.07A 18 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 18 mOhm Max
Nuværende vurdering 6.07A Nuværende - Mætning 4.7A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4590R-125K
4590R-125K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2MH 825MA 977 MOHM
På lager: 42749 pcs
Hent: 4590R-125K.pdf
RFQ
4590R-125J
4590R-125J
producenter: API Delevan
På lager: 30349 pcs
Hent: 4590R-125J.pdf
RFQ
4590R-107K
4590R-107K
Beskrivelse: FIXED IND 100MH 90MA 76 OHM TH
Hent: 4590R-107K.pdf
4590R-126K
4590R-126K
Beskrivelse: FIXED IND 12MH 265MA 9.34 OHM TH
Hent: 4590R-126K.pdf
4590R-105J
4590R-105J
Beskrivelse: FIXED IND 1MH 890MA 844 MOHM TH
Hent: 4590R-105J.pdf
4590R-106J
4590R-106J
Beskrivelse: FIXED IND 10MH 300MA 7.3 OHM TH
Hent: 4590R-106J.pdf
4590R-106K
4590R-106K
Hent: 4590R-106K.pdf
4590R-124J
4590R-124J
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 2.43A 113 MOHM
Hent: 4590R-124J.pdf
4590R-105K
4590R-105K
Hent: 4590R-105K.pdf
4590R-107J
4590R-107J
Hent: 4590R-107J.pdf
4590R-126J
4590R-126J
Hent: 4590R-126J.pdf
4590R-123K
4590R-123K
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 6.07A 18 MOHM TH