4590R-473J
Produkt oversigt
Varenummer: 4590R-473J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 4.45A 34 MOHM TH
Dataark: 4590R-473J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4590R-473J
Varenummer 4590R-473J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 4.45A 34 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33631 pcs Datablad 4590R-473J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 4590R-473J 500 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Wirewound Inductor 4.45A 34 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 34 mOhm Max
Nuværende vurdering 4.45A Nuværende - Mætning 2.5A
Relaterede produkter
4590R-475K
4590R-475K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7MH 415MA 3.79 OHM
På lager: 21119 pcs
Hent: 4590R-475K.pdf
RFQ
4590R-475J
4590R-475J
producenter: API Delevan
På lager: 35986 pcs
Hent: 4590R-475J.pdf
RFQ
4590R-396K
4590R-396K
Beskrivelse: FIXED IND 39MH 150MA 29.7 OHM TH
Hent: 4590R-396K.pdf
4590R-395J
4590R-395J
Beskrivelse: FIXED IND 3.9MH 480MA 2.84 OHM
Hent: 4590R-395J.pdf
4590R-476J
4590R-476J
Beskrivelse: FIXED IND 47MH 140MA 33.7 OHM TH
Hent: 4590R-476J.pdf
4590R-474K
4590R-474K
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 1.3A 393 MOHM TH
Hent: 4590R-474K.pdf
4590R-396J
4590R-396J
Hent: 4590R-396J.pdf
4590R-474J
4590R-474J
Hent: 4590R-474J.pdf
4590R-473K
4590R-473K
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 4.45A 34 MOHM TH
Hent: 4590R-473K.pdf
4590R-395K
4590R-395K
Hent: 4590R-395K.pdf
4590R-472K
4590R-472K
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH