4726R-68NC
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4726R-68NC
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 68NH 3A SMD
Dataark: 4726R-68NC.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4726R-68NC
Varenummer 4726R-68NC Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 68NH 3A SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 104621 pcs Datablad 4726R-68NC.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.220" L x 0.175" W (5.59mm x 4.45mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4726R
Vurderinger - Q @ Freq 135 @ 150MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 4726R-68NC TR 500
Q7452575
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Air Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 150MHz selvinduktion 68nH
Højde - Siddende (Max) 0.165" (4.19mm) Frekvens - Selvresonans 1.4GHz
Detaljeret beskrivelse 68nH Unshielded Wirewound Inductor 3A Nonstandard DC-modstand (DCR) -
Nuværende vurdering 3A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: PLATE SHEAR
På lager: 96 pcs
Hent:
RFQ
4726R-47
4726R-47
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 3A SMD
På lager: 102302 pcs
Hent: 4726R-47.pdf
RFQ
4726R-56
4726R-56
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56NH 3A SMD
På lager: 99327 pcs
Hent: 4726R-56.pdf
4727
producenter: Keystone Electronics Corp.
Beskrivelse: KIT MOUNTING HARDWARE TO-36CASE
Hent: 4727.pdf
4726R-39
4726R-39
Beskrivelse: FIXED IND 39NH 3A SMD
Hent: 4726R-39.pdf
4726R-82
4726R-82
Beskrivelse: FIXED IND 82NH 3A SMD
Hent: 4726R-82.pdf
4726R-35
4726R-35
Beskrivelse: FIXED IND 35NH 3A SMD
Hent: 4726R-35.pdf
4726R-68
4726R-68
Beskrivelse: FIXED IND 68NH 3A SMD
Hent: 4726R-68.pdf
47273
producenter: Johanson Manufacturing
Beskrivelse: CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V SMD
Hent: 47273.pdf
producenter: C&K
Beskrivelse: HDWR HEXNUT 3/8-32 UNEF-2B THR
Beskrivelse: PLATE SHEAR
På lager: 112 pcs
Hent:
4726R-60
4726R-60
Beskrivelse: FIXED IND 60NH 3A SMD