4922-821J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4922-821J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM SMD
Dataark: 4922-821J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
800 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4922-821J
Varenummer 4922-821J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33334 pcs Datablad 4922-821J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4922
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4922-821J 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Wirewound Inductor 5.6A 12 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 12 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.6A Nuværende - Mætning 5.6A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
492200 BK005
492200 BK005
producenter: Alpha Wire
Beskrivelse: SLIT WRAP 1.969" X 100' BLACK
På lager: 431 pcs
Hent: 492200 BK005.pdf
RFQ
49220SC
49220SC
producenter: Murata Power Solutions
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 3.1A 42 MOHM
På lager: 118633 pcs
Hent: 49220SC.pdf
RFQ
4922-561J
4922-561J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM
På lager: 28268 pcs
Hent: 4922-561J.pdf
4922-681K
4922-681K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD
Hent: 4922-681K.pdf
4922-561L
4922-561L
Hent: 4922-561L.pdf
49220
producenter: Wiha
Beskrivelse: TWEEZER POINTED FINE 113 3.94"
Hent: 49220.pdf
Hent: 4922-561K.pdf
Hent: 4922-681L.pdf
49220C
49220C
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 3A 81 MOHM
Hent: 49220C.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM SMD