4922R-391J
Produkt oversigt
Varenummer: 4922R-391J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 6.25A 9.5 MOHM
Dataark: 4922R-391J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4922R-391J
Varenummer 4922R-391J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 6.25A 9.5 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31001 pcs Datablad 4922R-391J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4922R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4922R-391J 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 390nH Unshielded Wirewound Inductor 6.25A 9.5 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 9.5 mOhm Max
Nuværende vurdering 6.25A Nuværende - Mætning 6.25A
Relaterede produkter
4922R-39J
4922R-39J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.5MH 178MA 12.5 OHM
På lager: 22874 pcs
Hent: 4922R-39J.pdf
RFQ
4922R-391L
4922R-391L
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 6.25A 9.5 MOHM
På lager: 61189 pcs
Hent: 4922R-391L.pdf
RFQ
4922R-391K
4922R-391K
Hent: 4922R-391K.pdf
4922R-39H
4922R-39H
Hent: 4922R-39H.pdf
4922R-37L
4922R-37L
Beskrivelse: FIXED IND 1MH 240MA 6.9 OHM SMD
Hent: 4922R-37L.pdf
4922R-39L
4922R-39L
Hent: 4922R-39L.pdf
4922R-38J
4922R-38J
Beskrivelse: FIXED IND 1.2MH 200MA 10 OHM SMD
Hent: 4922R-38J.pdf
4922R-38H
4922R-38H
Hent: 4922R-38H.pdf
4922R-38K
4922R-38K
Hent: 4922R-38K.pdf
4922R-38L
4922R-38L
Hent: 4922R-38L.pdf
4922R-37K
4922R-37K
Hent: 4922R-37K.pdf
4922R-39K
4922R-39K