4922R-821J
Produkt oversigt
Varenummer: 4922R-821J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM SMD
Dataark: 4922R-821J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4922R-821J
Varenummer 4922R-821J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31815 pcs Datablad 4922R-821J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4922R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 4922R-821J 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Wirewound Inductor 5.6A 12 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 12 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.6A Nuværende - Mætning 5.6A
Relaterede produkter
4922R-681J
4922R-681J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD
På lager: 33695 pcs
Hent: 4922R-681J.pdf
RFQ
4922R-681K
4922R-681K
producenter: API Delevan
På lager: 47960 pcs
Hent: 4922R-681K.pdf
RFQ
4922R-561J
4922R-561J
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM
Hent: 4922R-561J.pdf
4922R-821K
4922R-821K
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM SMD
Hent: 4922R-821K.pdf
4922R-561L
4922R-561L
Hent: 4922R-561L.pdf
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: CONN COUPLR RCPT MPX-MPX SIMPLEX
Hent: 492305-1.pdf
Beskrivelse: TERMINATION KIT SC CONNECTORS
Hent:
4922R-821L
4922R-821L
Hent: 4922R-821L.pdf
4922R-561K
4922R-561K
Hent: 4922R-561K.pdf
492350 BK005
492350 BK005
producenter: Alpha Wire
Beskrivelse: SLIT WRAP 0.341" X 100' BLACK
Hent: 492350 BK005.pdf
4922R-681L
4922R-681L