5022-163J
API DelevanAPI Delevan
5022-163J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022-163J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
Dataark: 5022-163J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
800 pcs
  • Besked
Specifikationer for 5022-163J
Varenummer 5022-163J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51605 pcs Datablad 5022-163J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022
Vurderinger - Q @ Freq 70 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 5022-163J TR 800
DN2289TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 16µH Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvens - Selvresonans 38MHz Detaljeret beskrivelse 16µH Unshielded Inductor 420mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.8 Ohm Max Nuværende vurdering 420mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
5022-164G
5022-164G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM
På lager: 23967 pcs
Hent: 5022-164G.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 180NH 2.915A 43 MOHM
På lager: 22732 pcs
Hent: 5022-181G.pdf
RFQ
5022-164F
5022-164F
Hent: 5022-164F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
5022-162J
5022-162J
Hent: 5022-162J.pdf
5022-162H
5022-162H
Hent: 5022-162H.pdf