5022-363J
API DelevanAPI Delevan
5022-363J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022-363J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 36UH 368MA 2.5 OHM SMD
Dataark: 5022-363J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022-363J
Varenummer 5022-363J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 36UH 368MA 2.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 61820 pcs Datablad 5022-363J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022
Vurderinger - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 5022-363J TR 800
DN2297TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 36µH Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvens - Selvresonans 15.5MHz Detaljeret beskrivelse 36µH Unshielded Inductor 368mA 2.5 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 2.5 Ohm Max Nuværende vurdering 368mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
5022-362H
5022-362H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.6UH 415MA 2.15 OHM
På lager: 46699 pcs
Hent: 5022-362H.pdf
RFQ
5022-364F
5022-364F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 360UH 171MA 12.5 OHM
På lager: 18800 pcs
Hent: 5022-364F.pdf
RFQ
5022-364G
5022-364G
Hent: 5022-364G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 1.915A 100 MOHM
Hent: 5022-391G.pdf
Hent: 5022-364H.pdf
5022-362J
5022-362J
Hent: 5022-362J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 36UH 368MA 2.5 OHM SMD
Hent: 5022-363F.pdf
Hent: 5022-364J.pdf