5022-391J
API DelevanAPI Delevan
5022-391J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022-391J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 1.915A 100 MOHM
Dataark: 5022-391J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022-391J
Varenummer 5022-391J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 1.915A 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 58525 pcs Datablad 5022-391J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 5022-391J TR 800
DN2250TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Phenolic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 390nH Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvens - Selvresonans 330MHz Detaljeret beskrivelse 390nH Unshielded Inductor 1.915A 100 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max Nuværende vurdering 1.915A
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
5022-391H
5022-391H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 1.915A 100 MOHM
På lager: 37310 pcs
Hent: 5022-391H.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 395MA 2.3 OHM
På lager: 38892 pcs
Hent: 5022-392H.pdf
RFQ
5022-392G
5022-392G
Hent: 5022-392G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 360UH 171MA 12.5 OHM
5022-392J
5022-392J
Hent: 5022-392J.pdf
5022-391F
5022-391F
Hent: 5022-391F.pdf
Hent: 5022-364G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 361MA 2.6 OHM SMD
Hent: 5022-393F.pdf