5022-622J
API DelevanAPI Delevan
5022-622J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022-622J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM
Dataark: 5022-622J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
800 pcs
  • Besked
Specifikationer for 5022-622J
Varenummer 5022-622J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60657 pcs Datablad 5022-622J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 5022-622J TR 800
DN2279TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 6.2µH Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvens - Selvresonans 60MHz Detaljeret beskrivelse 6.2µH Unshielded Inductor 830mA 470 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 470 mOhm Max Nuværende vurdering 830mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
5022-624F
5022-624F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM