5022R-105J
API DelevanAPI Delevan
5022R-105J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022R-105J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD
Dataark: 5022R-105J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022R-105J
Varenummer 5022R-105J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 59105 pcs Datablad 5022R-105J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022R
Vurderinger - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 5022R-105J TR 800
5022R105J
DN2347TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 1mH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 2.3MHz
Detaljeret beskrivelse 1mH Unshielded Inductor 105mA 33 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 33 Ohm Max
Nuværende vurdering 105mA Nuværende - Mætning -