5022R-123G
API DelevanAPI Delevan
5022R-123G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022R-123G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 555MA 1.1 OHM SMD
Dataark: 1.5022R-123G.pdf2.5022R-123G.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022R-123G
Varenummer 5022R-123G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 555MA 1.1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28632 pcs Datablad 1.5022R-123G.pdf2.5022R-123G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022R
Vurderinger - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5022R-123G 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 42MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 555mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 555mA Nuværende - Mætning -