5022R-132G
API DelevanAPI Delevan
5022R-132G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022R-132G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.3UH 875MA 480 MOHM
Dataark: 5022R-132G.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022R-132G
Varenummer 5022R-132G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.3UH 875MA 480 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21948 pcs Datablad 5022R-132G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022R
Vurderinger - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5022R-132G 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 170MHz
Detaljeret beskrivelse 1.3µH Unshielded Inductor 875mA 480 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 480 mOhm Max
Nuværende vurdering 875mA Nuværende - Mætning -