5022R-163H
API DelevanAPI Delevan
5022R-163H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022R-163H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
Dataark: 1.5022R-163H.pdf2.5022R-163H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022R-163H
Varenummer 5022R-163H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 39906 pcs Datablad 1.5022R-163H.pdf2.5022R-163H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022R
Vurderinger - Q @ Freq 70 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5022R-163H 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 16µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 38MHz
Detaljeret beskrivelse 16µH Unshielded Inductor 420mA 1.8 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.8 Ohm Max
Nuværende vurdering 420mA Nuværende - Mætning -