5022R-184G
API DelevanAPI Delevan
5022R-184G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022R-184G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 224MA 6.75 OHM
Dataark: 1.5022R-184G.pdf2.5022R-184G.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022R-184G
Varenummer 5022R-184G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 224MA 6.75 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27469 pcs Datablad 1.5022R-184G.pdf2.5022R-184G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022R
Vurderinger - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5022R-184G 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 7MHz
Detaljeret beskrivelse 180µH Unshielded Inductor 224mA 6.75 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 6.75 Ohm Max
Nuværende vurdering 224mA Nuværende - Mætning -