5022R-562J
API DelevanAPI Delevan
5022R-562J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022R-562J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM
Dataark: 1.5022R-562J.pdf2.5022R-562J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
800 pcs
  • Besked
Specifikationer for 5022R-562J
Varenummer 5022R-562J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60697 pcs Datablad 1.5022R-562J.pdf2.5022R-562J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022R
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5022R-562J 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 5.6µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 60MHz
Detaljeret beskrivelse 5.6µH Unshielded Inductor 1.03A 320 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 320 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.03A Nuværende - Mætning -