5022R-621F
API DelevanAPI Delevan
5022R-621F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022R-621F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
Dataark: 5022R-621F.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022R-621F
Varenummer 5022R-621F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20358 pcs Datablad 5022R-621F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5022R-621F 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 620nH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 260MHz
Detaljeret beskrivelse 620nH Unshielded Inductor 1.615A 140 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 140 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.615A Nuværende - Mætning -