5400-186H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5400-186H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18MH 152MA 2.55 OHM TH
Dataark: 5400-186H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for 5400-186H
Varenummer 5400-186H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18MH 152MA 2.55 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4653 pcs Datablad 5400-186H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.300" Dia (33.02mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5400
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 5400-186H 250 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 18mH
Højde - Siddende (Max) 0.730" (18.54mm) Frekvens - Selvresonans 175kHz
Detaljeret beskrivelse 18mH Unshielded Inductor 152mA 2.55 Ohm Max Radial DC-modstand (DCR) 2.55 Ohm Max
Nuværende vurdering 152mA Nuværende - Mætning 152mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
5400-226G
5400-226G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22MH 138MA 2.83 OHM TH
På lager: 2931 pcs
Hent: 5400-226G.pdf
RFQ
5400-156K
5400-156K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15MH 167MA 1.88 OHM TH
På lager: 9655 pcs
Hent: 5400-156K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 12MH 186MA 1.67 OHM TH
Hent: 5400-126K.pdf
5400-226J
5400-226J
Hent: 5400-226J.pdf
Hent: 5400-156J.pdf
Hent: 5400-156G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 18MH 152MA 2.55 OHM TH
5400-156H
5400-156H
Hent: 5400-156H.pdf