5400R-186H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5400R-186H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18MH 152MA 2.55 OHM TH
Dataark: 5400R-186H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for 5400R-186H
Varenummer 5400R-186H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18MH 152MA 2.55 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4649 pcs Datablad 5400R-186H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.300" Dia (33.02mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5400R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne 5400R-186H 250 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 18mH
Højde - Siddende (Max) 0.730" (18.54mm) Frekvens - Selvresonans 175kHz
Detaljeret beskrivelse 18mH Unshielded Inductor 152mA 2.55 Ohm Max Radial DC-modstand (DCR) 2.55 Ohm Max
Nuværende vurdering 152mA Nuværende - Mætning 152mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
5400R-186J
5400R-186J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18MH 152MA 2.55 OHM TH
På lager: 7570 pcs
Hent: 5400R-186J.pdf
RFQ
5400R-226K
5400R-226K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22MH 138MA 2.83 OHM TH
På lager: 8698 pcs
Hent: 5400R-226K.pdf
RFQ
5400R-226H
5400R-226H
Hent: 5400R-226H.pdf
5400R-126K
5400R-126K
Beskrivelse: FIXED IND 12MH 186MA 1.67 OHM TH
Hent: 5400R-126K.pdf
5400R-156H
5400R-156H
Beskrivelse: FIXED IND 15MH 167MA 1.88 OHM TH
Hent: 5400R-156H.pdf
5400R-226J
5400R-226J
Hent: 5400R-226J.pdf
5400R-186K
5400R-186K