5500-107J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5500-107J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMD
Dataark: 5500-107J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
  • Besked
Specifikationer for 5500-107J
Varenummer 5500-107J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18190 pcs Datablad 5500-107J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5500
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5500-107J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100mH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100mH Unshielded Inductor 110mA 76 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 76 Ohm Max
Nuværende vurdering 110mA Nuværende - Mætning 50mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
5500-123J
5500-123J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 7.43A 18 MOHM SMD
På lager: 24103 pcs
Hent: 5500-123J.pdf
RFQ
5500-104K
5500-104K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 3.44A 84 MOHM
På lager: 26726 pcs
Hent: 5500-104K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 1MH 1.08A 844 MOHM SMD
Hent: 5500-105J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 2.96A 113 MOHM
Hent: 5500-124K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 10MH 370MA 7.3 OHM SMD
Beskrivelse: FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMD
Beskrivelse: FIXED IND 1.2MH 1.01A 977 MOHM