5500-473J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5500-473J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 5.41A 34 MOHM SMD
Dataark: 5500-473J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
  • Besked
Specifikationer for 5500-473J
Varenummer 5500-473J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 5.41A 34 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17976 pcs Datablad 5500-473J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5500
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5500-473J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Inductor 5.41A 34 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 34 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.41A Nuværende - Mætning 2.61A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
5500-395J
5500-395J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9MH 590MA 2.84 OHM
På lager: 20214 pcs
Hent: 5500-395J.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47MH 170MA 33.7 OHM
På lager: 18790 pcs
Hent: 5500-476J.pdf
RFQ
5500-396K
5500-396K
Beskrivelse: FIXED IND 39MH 180MA 29.7 OHM
Hent: 5500-396K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 1.59A 393 MOHM
Hent: 5500-474K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 11.14A 8 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 4.7MH 510MA 3.79 OHM
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 5.41A 34 MOHM SMD