5500R-107J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5500R-107J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMD
Dataark: 5500R-107J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
  • Besked
Specifikationer for 5500R-107J
Varenummer 5500R-107J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19026 pcs Datablad 5500R-107J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5500R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5500R-107J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100mH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100mH Unshielded Inductor 110mA 76 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 76 Ohm Max
Nuværende vurdering 110mA Nuværende - Mætning 50mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
5500R-106J
5500R-106J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10MH 370MA 7.3 OHM SMD
På lager: 19921 pcs
Hent: 5500R-106J.pdf
RFQ
5500R-107K
5500R-107K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMD
På lager: 26186 pcs
Hent: 5500R-107K.pdf
RFQ
5500R-124J
5500R-124J
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 2.96A 113 MOHM
Hent: 5500R-124J.pdf
5500R-123J
5500R-123J
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 7.43A 18 MOHM SMD
Hent: 5500R-123J.pdf
5500R-123K
5500R-123K
Hent: 5500R-123K.pdf
5500R-124K
5500R-124K
Hent: 5500R-124K.pdf
5500R-105K
5500R-105K
Beskrivelse: FIXED IND 1MH 1.08A 844 MOHM SMD
Hent: 5500R-105K.pdf
5500R-106K
5500R-106K
Hent: 5500R-106K.pdf
5500R-104J
5500R-104J
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 3.44A 84 MOHM
Hent: 5500R-104J.pdf
5500R-104K
5500R-104K
Hent: 5500R-104K.pdf
5500R-105J
5500R-105J