5500R-393J
Produkt oversigt
Varenummer: 5500R-393J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 5.66A 31 MOHM SMD
Dataark: 5500R-393J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5500R-393J
Varenummer 5500R-393J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 5.66A 31 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18209 pcs Datablad 5500R-393J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Andre navne 5500R-393J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 39µH Unshielded Inductor 5.66A 31 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 31 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.66A Nuværende - Mætning 2.85A
Relaterede produkter
5500R-395K
5500R-395K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9MH 590MA 2.84 OHM
På lager: 21460 pcs
Hent: 5500R-395K.pdf
RFQ
5500R-335J
5500R-335J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.3MH 630MA 2.53 OHM
På lager: 23039 pcs
Hent: 5500R-335J.pdf
RFQ
5500R-335K
5500R-335K
Hent: 5500R-335K.pdf
5500R-394K
5500R-394K
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 1.86A 288 MOHM
Hent: 5500R-394K.pdf
5500R-336J
5500R-336J
Beskrivelse: FIXED IND 33MH 200MA 25.7 OHM
Hent: 5500R-336J.pdf
5500R-336K
5500R-336K
Hent: 5500R-336K.pdf
5500R-394J
5500R-394J
Hent: 5500R-394J.pdf
5500R-396J
5500R-396J
Beskrivelse: FIXED IND 39MH 180MA 29.7 OHM
Hent: 5500R-396J.pdf
5500R-393K
5500R-393K
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 5.66A 31 MOHM SMD
Hent: 5500R-393K.pdf
5500R-392J
5500R-392J
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 11.91A 7 MOHM
Hent: 5500R-392J.pdf
5500R-395J
5500R-395J
Hent: 5500R-395J.pdf
5500R-392K
5500R-392K