5500R-473J
Produkt oversigt
Varenummer: 5500R-473J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 5.41A 34 MOHM SMD
Dataark: 5500R-473J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5500R-473J
Varenummer 5500R-473J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 5.41A 34 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19596 pcs Datablad 5500R-473J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Andre navne 5500R-473J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Inductor 5.41A 34 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 34 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.41A Nuværende - Mætning 2.61A
Relaterede produkter
5500R-395K
5500R-395K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9MH 590MA 2.84 OHM
På lager: 21460 pcs
Hent: 5500R-395K.pdf
RFQ
5500R-396K
5500R-396K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39MH 180MA 29.7 OHM
På lager: 23120 pcs
Hent: 5500R-396K.pdf
RFQ
5500R-474J
5500R-474J
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 1.59A 393 MOHM
Hent: 5500R-474J.pdf
5500R-474K
5500R-474K
Hent: 5500R-474K.pdf
5500R-475J
5500R-475J
Beskrivelse: FIXED IND 4.7MH 510MA 3.79 OHM
Hent: 5500R-475J.pdf
5500R-395J
5500R-395J
Hent: 5500R-395J.pdf
5500R-472K
5500R-472K
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 11.14A 8 MOHM
Hent: 5500R-472K.pdf
5500R-475K
5500R-475K
Hent: 5500R-475K.pdf
5500R-476J
5500R-476J
Beskrivelse: FIXED IND 47MH 170MA 33.7 OHM
Hent: 5500R-476J.pdf
5500R-473K
5500R-473K
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 5.41A 34 MOHM SMD
Hent: 5500R-473K.pdf
5500R-472J
5500R-472J