5500R-562J
Produkt oversigt
Varenummer: 5500R-562J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 9.5A 11 MOHM SMD
Dataark: 5500R-562J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5500R-562J
Varenummer 5500R-562J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 9.5A 11 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21463 pcs Datablad 5500R-562J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Andre navne 5500R-562J 200 TR Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 5.6µH
Højde - Siddende (Max) 0.520" (13.21mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 5.6µH Unshielded Inductor 9.5A 11 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 11 mOhm Max
Nuværende vurdering 9.5A Nuværende - Mætning 7.61A
Relaterede produkter
5500R-565J
5500R-565J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 5.6MH 480MA 4.24 OHM
På lager: 22910 pcs
Hent: 5500R-565J.pdf
RFQ
5500R-563J
5500R-563J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 4.81A 43 MOHM SMD
På lager: 22397 pcs
Hent: 5500R-563J.pdf
RFQ
5500R-562K
5500R-562K
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 9.5A 11 MOHM SMD
Hent: 5500R-562K.pdf
5500R-564K
5500R-564K
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 1.4A 504 MOHM
Hent: 5500R-564K.pdf
5500R-476J
5500R-476J
Beskrivelse: FIXED IND 47MH 170MA 33.7 OHM
Hent: 5500R-476J.pdf
5500R-474K
5500R-474K
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 1.59A 393 MOHM
Hent: 5500R-474K.pdf
5500R-475J
5500R-475J
Beskrivelse: FIXED IND 4.7MH 510MA 3.79 OHM
Hent: 5500R-475J.pdf
5500R-475K
5500R-475K
Hent: 5500R-475K.pdf
5500R-563K
5500R-563K
Hent: 5500R-563K.pdf
5500R-476K
5500R-476K
Hent: 5500R-476K.pdf
5500R-564J
5500R-564J