CM9900-184
API DelevanAPI Delevan
CM9900-184 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CM9900-184
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse CMC 180UH 2.2A 2LN TH
Dataark: CM9900-184.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for CM9900-184
Varenummer CM9900-184 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse CMC 180UH 2.2A 2LN TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18835 pcs Datablad CM9900-184.pdf
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC -
Størrelse / Dimension 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Serie CM9900
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Vertical, 4 PC Pin Andre navne CM9900-184 BULK 100
DN4607
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal linjer 2
Monteringstype Through Hole Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktans @ Frekvens 180µH @ 1kHz Højde (Max) 0.669" (17.00mm)
Filter type - Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 180µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.2A DCR 38 mOhm DC-modstand (DCR) (Max) 38 mOhm
Nuværende vurdering (Max) 2.2A Godkendelser -