CM9900R-473
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CM9900R-473
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse CMC 47UH 3.5A 2LN TH
Dataark: CM9900R-473.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for CM9900R-473
Varenummer CM9900R-473 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse CMC 47UH 3.5A 2LN TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18584 pcs Datablad CM9900R-473.pdf
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC -
Størrelse / Dimension 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Serie CM9900R
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Vertical, 4 PC Pin Andre navne CM9900R-473 25 BULK
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal linjer 2
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktans @ Frekvens 47µH @ 1kHz
Højde (Max) 0.669" (17.00mm) Filter type -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 47µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.5A DCR 16 mOhm
DC-modstand (DCR) (Max) 16 mOhm Nuværende vurdering (Max) 3.5A