CM9900R-823
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CM9900R-823
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse CMC 82UH 2.8A 2LN TH
Dataark: CM9900R-823.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for CM9900R-823
Varenummer CM9900R-823 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse CMC 82UH 2.8A 2LN TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16404 pcs Datablad CM9900R-823.pdf
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC -
Størrelse / Dimension 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Serie CM9900R
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Vertical, 4 PC Pin Andre navne CM9900R-823 25 BULK
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal linjer 2
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktans @ Frekvens 82µH @ 1kHz
Højde (Max) 0.669" (17.00mm) Filter type -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 82µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.8A DCR 23 mOhm
DC-modstand (DCR) (Max) 23 mOhm Nuværende vurdering (Max) 2.8A