DC1050R-184K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC1050R-184K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 5.1A 72 MOHM TH
Dataark: DC1050R-184K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC1050R-184K
Varenummer DC1050R-184K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 5.1A 72 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20189 pcs Datablad DC1050R-184K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.180" Dia (29.98mm)
Afskærmning Unshielded Serie DC1050R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne DC1050R-184K 100 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) 0.840" (21.34mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 180µH Unshielded Inductor 5.1A 72 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 72 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.1A Nuværende - Mætning 6.5A