DC1390R-824K
Produkt oversigt
Varenummer: DC1390R-824K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820UH 3.93A 154 MOHM
Dataark: DC1390R-824K.pdf
  • Besked
Specifikationer for DC1390R-824K
Varenummer DC1390R-824K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820UH 3.93A 154 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9949 pcs Datablad DC1390R-824K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.480" Dia (37.60mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne DC1390R-824K 100 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 820µH
Højde - Siddende (Max) 1.064" (27.03mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 820µH Unshielded Inductor 3.93A 154 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 154 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.93A Nuværende - Mætning 4.7A