DC630-153K
API DelevanAPI Delevan
DC630-153K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC630-153K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 8.09A 15 MOHM TH
Dataark: DC630-153K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC630-153K
Varenummer DC630-153K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 15UH 8.09A 15 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30550 pcs Datablad DC630-153K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie DC630
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne DC630-153K BULK 100
DC630153K
DN3412
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 10kHz
selvinduktion 15µH Højde - Siddende (Max) 0.830" (21.08mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 15µH Unshielded Wirewound Inductor 8.09A 15 mOhm Max Radial
DC-modstand (DCR) 15 mOhm Max Nuværende vurdering 8.09A
Nuværende - Mætning 17.5A