EMI0805R-400
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EMI0805R-400
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FERRITE BEAD 400 OHM 0805 1LN
Dataark: EMI0805R-400.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for EMI0805R-400
Varenummer EMI0805R-400 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FERRITE BEAD 400 OHM 0805 1LN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 555691 pcs Datablad EMI0805R-400.pdf
Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie EMI0805R
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0805 (2012 Metric) Andre navne EMI0805R-400 4000 TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal linjer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans @ Frekvens 400 Ohms @ 100MHz
Højde (Max) 0.043" (1.10mm) Filter type -
DC-modstand (DCR) (Max) 300 mOhm Nuværende vurdering (Max) 500mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
EMI0805R-40
EMI0805R-40
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FERRITE BEAD 40 OHM 0805 1LN