ER1025-04JR
Produkt oversigt
Varenummer: ER1025-04JR
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
  • Besked
Specifikationer for ER1025-04JR
Varenummer ER1025-04JR Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26336 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie ER1025
Vurderinger - Q @ Freq 33 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1025-04JR 3500 TR
ER1025-04JR-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 220nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 510MHz
Detaljeret beskrivelse 220nH Unshielded Molded Inductor 1.025A 140 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 140 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.025A Nuværende - Mætning -