ER1025-20JM
Produkt oversigt
Varenummer: ER1025-20JM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH
  • Besked
Specifikationer for ER1025-20JM
Varenummer ER1025-20JM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30236 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie ER1025
Vurderinger - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1025-20JM 3500 TR
ER1025-20JM-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 230MHz
Detaljeret beskrivelse 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max
Nuværende vurdering 385mA Nuværende - Mætning -