ER1025-25JM
Produkt oversigt
Varenummer: ER1025-25JM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM
  • Besked
Specifikationer for ER1025-25JM
Varenummer ER1025-25JM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25741 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie ER1025
Vurderinger - Q @ Freq 28 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1025-25JM 3500 TR
ER1025-25JM-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.6µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 125MHz
Detaljeret beskrivelse 1.6µH Unshielded Molded Inductor 455mA 300 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 300 mOhm Max
Nuværende vurdering 455mA Nuværende - Mætning -