ER1025-92KP
Produkt oversigt
Varenummer: ER1025-92KP
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH
  • Besked
Specifikationer for ER1025-92KP
Varenummer ER1025-92KP Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9128 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie ER1025
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1025-92KP 3500 TR
ER1025-92KP-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 1mH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 3.4MHz
Detaljeret beskrivelse 1mH Unshielded Molded Inductor 28mA 72 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 72 Ohm Max
Nuværende vurdering 28mA Nuværende - Mætning -