ER1025-95JR
Produkt oversigt
Varenummer: ER1025-95JR
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for ER1025-95JR
Varenummer ER1025-95JR Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29995 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie ER1025
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1025-95JR 3500 TR
ER1025-95JR-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 110nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 640MHz
Detaljeret beskrivelse 110nH Unshielded Molded Inductor 1.27A 90 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 90 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.27A Nuværende - Mætning -