ER1537-18JM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ER1537-18JM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.8UH 525MA 650 MOHM
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ER1537-18JM
Varenummer ER1537-18JM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.8UH 525MA 650 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19384 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Afskærmning Unshielded Serie ER1537
Vurderinger - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1537-18JM 2500 TR
ER1537-18JM-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.8µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 150MHz
Detaljeret beskrivelse 1.8µH Unshielded Molded Inductor 525mA 650 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 650 mOhm Max
Nuværende vurdering 525mA Nuværende - Mætning -