ER1537-68JM
Produkt oversigt
Varenummer: ER1537-68JM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 68UH 156MA 3.3 OHM TH
  • Besked
Specifikationer for ER1537-68JM
Varenummer ER1537-68JM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 68UH 156MA 3.3 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25593 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Afskærmning Unshielded Serie ER1537
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1537-68JM 2500 TR
ER1537-68JM-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 68µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 11MHz
Detaljeret beskrivelse 68µH Unshielded Molded Inductor 156mA 3.3 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 3.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 156mA Nuværende - Mætning -