ER1641-102JR
API DelevanAPI Delevan
ER1641-102JR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ER1641-102JR
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for ER1641-102JR
Varenummer ER1641-102JR Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21238 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie Military, MIL-PRF-39010/02, ER1641
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1134-1171
1134-1171-2-MIL
1134-1171-MIL
ER1641-102JR-250-TR
ER1641102JR
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 140MHz
Detaljeret beskrivelse 1µH Unshielded Inductor 1.07A 70 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 70 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.07A Nuværende - Mætning -