ER1641-103KP
Produkt oversigt
Varenummer: ER1641-103KP
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 220MA 1.62 OHM TH
  • Besked
Specifikationer for ER1641-103KP
Varenummer ER1641-103KP Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 220MA 1.62 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30228 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie ER1641
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1641-103KP 2500 TR
ER1641-103KP-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 46MHz
Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Molded Inductor 220mA 1.62 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 1.62 Ohm Max
Nuværende vurdering 220mA Nuværende - Mætning -