ER1641-121JR
Produkt oversigt
Varenummer: ER1641-121JR
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 120NH 1.53A 34 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for ER1641-121JR
Varenummer ER1641-121JR Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 120NH 1.53A 34 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20984 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie ER1641
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1641-121JR 2500 TR
ER1641-121JR-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 120nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 250MHz
Detaljeret beskrivelse 120nH Shielded Molded Inductor 1.53A 34 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 34 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.53A Nuværende - Mætning -