ER1641-271JP
Produkt oversigt
Varenummer: ER1641-271JP
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 270NH 853MA 110 MOHM
  • Besked
Specifikationer for ER1641-271JP
Varenummer ER1641-271JP Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 270NH 853MA 110 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25667 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie ER1641
Vurderinger - Q @ Freq 47 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1641-271JP 2500 TR
ER1641-271JP-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 270nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 250MHz
Detaljeret beskrivelse 270nH Shielded Molded Inductor 853mA 110 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 110 mOhm Max
Nuværende vurdering 853mA Nuværende - Mætning -