ER1641-332JR
Produkt oversigt
Varenummer: ER1641-332JR
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 480MA 350 MOHM
  • Besked
Specifikationer for ER1641-332JR
Varenummer ER1641-332JR Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 480MA 350 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25644 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie ER1641
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1641-332JR 2500 TR
ER1641-332JR-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 85MHz
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Molded Inductor 480mA 350 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 350 mOhm Max
Nuværende vurdering 480mA Nuværende - Mætning -