ER1641-334KP
Produkt oversigt
Varenummer: ER1641-334KP
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 110MA 6.4 OHM TH
  • Besked
Specifikationer for ER1641-334KP
Varenummer ER1641-334KP Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 330UH 110MA 6.4 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12303 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie ER1641
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1641-334KP 2500 TR
ER1641-334KP-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 330µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 6.5MHz
Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Molded Inductor 110mA 6.4 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 6.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 110mA Nuværende - Mætning -