ER1641-431JM
Produkt oversigt
Varenummer: ER1641-431JM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 430NH 565MA 250 MOHM
  • Besked
Specifikationer for ER1641-431JM
Varenummer ER1641-431JM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 430NH 565MA 250 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27949 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie ER1641
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 250MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1641-431JM 2500 TR
ER1641-431JM-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250MHz selvinduktion 430nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 235MHz
Detaljeret beskrivelse 430nH Shielded Molded Inductor 565mA 250 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 250 mOhm Max
Nuværende vurdering 565mA Nuværende - Mætning -