ER1641-622JM
Produkt oversigt
Varenummer: ER1641-622JM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 6.2UH 280MA 1.02 OHM
  • Besked
Specifikationer for ER1641-622JM
Varenummer ER1641-622JM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 6.2UH 280MA 1.02 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21626 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie ER1641
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1641-622JM 2500 TR
ER1641-622JM-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 6.2µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 55MHz
Detaljeret beskrivelse 6.2µH Shielded Molded Inductor 280mA 1.02 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 1.02 Ohm Max
Nuværende vurdering 280mA Nuværende - Mætning -