ER1641-753JR
Produkt oversigt
Varenummer: ER1641-753JR
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 75UH 170MA 2.7 OHM TH
  • Besked
Specifikationer for ER1641-753JR
Varenummer ER1641-753JR Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 75UH 170MA 2.7 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9039 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie ER1641
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne ER1641-753JR 2500 TR
ER1641-753JR-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 75µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 10.5MHz
Detaljeret beskrivelse 75µH Shielded Molded Inductor 170mA 2.7 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 2.7 Ohm Max
Nuværende vurdering 170mA Nuværende - Mætning -