HF1008-100M
API DelevanAPI Delevan
HF1008-100M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008-100M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10NH 1.235A 80 MOHM
Dataark: HF1008-100M.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for HF1008-100M
Varenummer HF1008-100M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10NH 1.235A 80 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57071 pcs Datablad HF1008-100M.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 1008HF-100M
1008HF-100M-ND
HF1008-100M TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Non-Magnetic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 50MHz
selvinduktion 10nH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 3GHz Detaljeret beskrivelse 10nH Unshielded Inductor 1.235A 80 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 80 mOhm Max Nuværende vurdering 1.235A