HF1008-221K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-221K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HF1008-221K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 360MA 1.15 OHM
Dataark: HF1008-221K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for HF1008-221K
Varenummer HF1008-221K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220NH 360MA 1.15 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 52654 pcs Datablad HF1008-221K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie HF1008
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 1008HF-221K
1008HF-221K-ND
HF1008-221K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 220nH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 600MHz Detaljeret beskrivelse 220nH Unshielded Inductor 360mA 1.15 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.15 Ohm Max Nuværende vurdering 360mA